ڪاسٽ ڪارٽون، ميوزڪ، سمرفٽ ۽ نوبل ٽائيپ ڪريو
ابرواڪڪ هر گرميء ۾ ڪجهه آڌارڀريون پارٽيون آهن، ۽ هڪ پسنديده روه 66 موسم گرما ۾ آهي. هن شهر جو البرڪڪڪ ۽ نوبل هيل مين اسٽريٽ جو ٺهرايو آهي، اتي کاڌو، هڪ ٻارن جو علائقو، پراڻي رائو 66 ڪار شو، آرٽ مارڪيٽ ۽ تفريح سان ڪيترائي مرحلا. اهو هڪ وڏو آهي، ڪيترائي بلاڪ ڊگهي پارٽي آهن، ۽ نه وڃڻو پوندو.
نوبل هائوس جي تاريخي حيثيت سان، جتي مرڪزي ايونائن گرڊڊ کان واشنگٽن کان ڪار تائين هلائي ويندي.
ان جي بدران اسٽينڊ کي تاريخي ڪار شو سان، کاڌو وينڊرز ۽ کاڌي ٽرڪون، آرٽ ۽ آرٽسٽين مارڪيٽ، ڪوڪ ۽ ٽيپ باغ، ۽ رهائش واري تفريح سان ٽي موسيقي مرحلن سان قطار ٿي ويندي. اهو 2 شام جو ٿيندي آهي ۽ 10:30 بجي تائين ٿيندي آهي
ڇنڇر، جولاء 16
2 pm کان 10:30
ڇا ڪجي
مذاق ۾ ٽن مرحلن تي، مختلف قسم جي خوراڪ سان فوڊ ٽرڪون ۽ آرٽيسن مارڪيٽ تي رهندڙ ميوزڪ شامل آهن. جا دڪان خلاصا ٿي ويندا. اتي هڪ ٻار جو علائقو، ڪار شو ۽ پارا، هڪ کاڪو ۽ ٽيپ ۽ وڌيڪ هوندي.
ماء روڊ مارڪيٽ
مارڪيٽ ۾ ٻه مختلف شهر وارو هٿيارڪي آرٽس ۽ 40 مختلف ڪارڪنن کان دستور واري بلاڪ جي خاصيت ڏيندو. زيورات جون شيون پائڻ واري سامان ۽ آرڪري جا سامان. ٿوري خريداري ڪريو.
ٻارن جو علائقو
2 بجه 9 بجي
سموري خاندان کي زون مان لطف اندوز ڪري سگھي ٿو، جيڪو هڪ اسٽيج کي خانداني دوستانه پرفارمنس سان گڏ، ۽ آزاد سرگرمين ۾ شامل ڪيو ويو آهي جنهن ۾ منهن چشم پيننگ، هنا، هڪ چت ڀت ۽ انفلوپيبلز شامل آهن.
مفت گروپ شادي
ڳاٽ ٽائي يا پنهنجا واڳ تجزيو روٽ 66 تي.
مبلغ چپل جو جشن ملهائڻ جي تقريب تي 6 مه مکيه اسٽيج تي تقريب ڪندو. ڪابه تقرري، ڪو انتظار نه، صرف هڪ ڪليڪٽر کي چوندا ته توهان کي ڪم ڪيو آهي. معلومات ۽ گهرجن لاء، ھتي ڪلڪ ڪريو.
کاڌو
اتي خوراڪ کاڌي جا ڪارڻ ھوندا، جيڪي غاردار کان واشنگٽن کان غذائي مرڪزي کاڌي جي ٽرڪ ۽ وينڊرز سان گڏ آھن.
يا وڌيڪ ڪيترن ئي هيل رستن جي رستي تي هلڻ جي ڪوشش ڪندا. نوب هيل بارن مان ڪجهه به توهان کي کاڌا ملندو.
ڪاک ۽ ٽيپ
ڪارو ۽ نل باغ باغ جي مقامي مشروبات ۽ ڪورڪ ۽ ٽيپ اسٽيج کي خاص موسيقي جي خاصيت ڏيندو.
تفريح لاء 2015:
مين اسٽيج
مرڪزي ۽ گرارڊ
- 2: 30-3: 15 شام علي ۽ ۽ پوءسور پراڻي اسڪول ميوزڪ
- 3: 35-4: 20 ايم- ٽوڊ ٽيرينا
- 4: 45-5: 35 ايم- ڪرريس ڊيڪوپ جو فيڪ مغرب - افريقا جي درٻار سان گڏ
- 6 شام: گروپ جي شادي
- 6: 20-7: 15 شام- پٽ ڪوڪو پٽ - ڪيوبا انداز سوراخ
- 7: 40-8: 30- نڪي هيل - بوگ ڳائيندي
- 9-10: 30 بڪ بکر ٽ. جونز اسٽيڪ سلو بلايو ريويو
سينٽر اسٽيج وندر
نائي هيل شاپنگ سينٽر ۾ مرڪزي ۽ ڪارليل
- 2: 30-3: 20 شام- وييو - فلمينڪو جاز
- 3: 35- 4:35 و- وگگو - دنيا موسيقي کي ماريو
- 4: 55-5: 40 ايم-ايليين ۽ بيٽ ويسن ۾، سماجي انصاف لوڪ
- 6: 05-7: 55 ايم-oni مگنگن ۽ اسان جو، روح، بليوز، آر ۽ بي
- 8: 15-9: 10 شام خوش پائلٽس - وتنين پٿر
- 9: 30-10: 30 ايم- الي چيت لونٽيڪ - مگسي جاز
ڪور ۽ ٽي وندر
مرڪزي ۽ مونٽ ڪلير، ڏکڻ پاسي
- 2-2: 45 شام - الفا ڪٽس - گٽار جھل
- 3: 05-3: 50 ايم- ريڪائن ڪيريول ريگ
- 4: 15-5 ايم- ريجر جيمونسن ۽ جاويد هادي بوند - اصل ميوزيم رومانسي ۽ سازش جو
- 5: 25-6: 10 شام- ديو پال بينڊ
- 6: 30-7: 15 ايم- ملاله مولانا - افريقا ڊيسورپورا
- 7: 35-8: 25 - بيڪي مييڪروالول ۽ هن جي ايم اي ايمگوس - لاطيني لاؤنج جاز
- 8: 45-9: 40- کانسپيٽو تامبرر - افرو لاطيني
نيين ڪرورز ۽ پراڻي رستو 66 ڪار ڏيکاريو
ڪارليليٽ مونٽنڪاري
هڪ کلاڙي چمڪ ڏيڻ لاء 100 ڪاريون لڳائي ڇڏيا. 8 نومبر تي ساليانو نون کروز شروع ٿيندي، جڏهن شو ۾ کلاسک ڪارٽون پراڻن روٽ 66 ۾ پنهنجن انجڻين کي شروع ڪنداسين ۽ سر اولهه ڏانهن هلي ويندي. ڪار ڪار جي پهرين ڏينهن ٿيندي.
پارڪنگ ۽ نقل و حمل
ووٽرن کي عوامي آمدني کي واقعي جي لاء حوصلا افزائي ڪري رهيا آهن. ريڊ لائن نمبر 766، گرين لائين # 777 يا روڊ # 66 بسس استعمال ڪريو. ڇاڪاڻ ته گرٽرڊ ۽ واشنگٽن جي وچ ۾ بند ٿي ويندو، ڊپٽي بند اوڀر ايونٽ جي مسافرن لاء مونٽ وسٽا ۾ ٿيندي، ۽ اولهه جي اولهه بس بس سوار لاء ايڊمن.
پارڪ ۽ سواري
پارڪ ۽ ريپ کي واقعي جي سواري وٺو.
گاڏين ۾ اوپائو ٽرانسٽ سينٽر، مرڪزي ۽ آٿسڪو ۾ ڪارتارٽ تي دستياب آهي؛ ناصر ۽ مرڪزي؛ ۽ وينوانا ۽ ٽرام وي. توهان جي ڪار پارڪ ڪريو ۽ بس کي آزاد ڪرڻ لاء.